מיקום | שם קבוצה | משחקים | נצחונות | הפסדים | הפסדים טכנים | קליעות זכות | קליעות חובה | נקודות |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | קמ"ג (קמ"ג) | 18 | 18 | 778 | 537 | 36 | ||
2 | רותם אמפרט נגב (רותם אמפרט (דשנים)) | 18 | 15 | 3 | 672 | 504 | 33 | |
3 | משטרת ישראל- מחוז דרום (משטרת ישראל) | 18 | 12 | 4 | 2 | 794 | 594 | 28 |
4 | ברום א' (ברום) | 18 | 11 | 5 | 2 | 581 | 496 | 27 |
5 | נגב טים (נגב טים) | 18 | 8 | 10 | 725 | 725 | 26 | |
6 | מפעלי ים המלח (מפעלי ים המלח) | 18 | 8 | 8 | 2 | 475 | 494 | 24 |
7 | שב"ס דרום (שב"ס) | 18 | 7 | 10 | 1 | 521 | 561 | 24 |
8 | סורוקה (סורוקה) | 18 | 5 | 13 | 588 | 691 | 23 | |
9 | יוניליוור ערד (יוניליוור) | 18 | 5 | 7 | 6 | 404 | 543 | 17 |
10 | ICL (ICL) | 18 | 1 | 15 | 2 | 437 | 830 | 17 |
שם קבוצה | שם קבוצה | מספר | יום משחק | שעת משחק | שופט | תוצאה |
מספר מחזור: 1 | ||||||
ברום א' | משטרת ישראל- מחוז דרום | 15.01.2024 | יום ב | 19:15 | 28 - 38 | |
נגב טים | ICL | 16.01.2024 | יום ג | 19:15 | 59 - 33 | |
שב"ס דרום | יוניליוור ערד | 05.03.2024 | יום ג | 20:15 | 37 - 45 | |
סורוקה | רותם אמפרט נגב | 15.01.2024 | יום ב | 20:15 | 24 - 44 | |
קמ"ג | מפעלי ים המלח | 15.01.2024 | יום ב | 18:15 | 10 - 0 (ט) | |
מספר מחזור: 2 | ||||||
משטרת ישראל- מחוז דרום | מפעלי ים המלח | 22.01.2024 | יום ב | 18:15 | 54 - 21 | |
רותם אמפרט נגב | קמ"ג | 22.01.2024 | יום ב | 20:15 | 36 - 39 | |
יוניליוור ערד | סורוקה | 23.01.2024 | יום ג | 20:15 | 34 - 25 | |
ICL | שב"ס דרום | 23.01.2024 | יום ג | 19:15 | 32 - 65 | |
ברום א' | נגב טים | 22.01.2024 | יום ב | 19:15 | 48 - 30 | |
מספר מחזור: 3 | ||||||
נגב טים | משטרת ישראל- מחוז דרום | 30.01.2024 | יום ג | 19:15 | 30 - 66 | |
שב"ס דרום | ברום א' | 26.06.2024 | יום ד | 18:15 | 23 - 33 | |
סורוקה | ICL | 30.01.2024 | יום ג | 20:15 | 25 - 27 | |
קמ"ג | יוניליוור ערד | 29.01.2024 | יום ב | 20:15 | 55 - 53 | |
מפעלי ים המלח | רותם אמפרט נגב | 29.01.2024 | יום ב | 18:15 | 37 - 43 | |
מספר מחזור: 4 | ||||||
משטרת ישראל- מחוז דרום | רותם אמפרט נגב | 05.02.2024 | יום ב | 19:15 | 45 - 58 | |
יוניליוור ערד | מפעלי ים המלח | 05.02.2024 | יום ב | 18:15 | 0 - 10 (ט) | |
ICL | קמ"ג | 06.02.2024 | יום ג | 19:15 | 31 - 58 | |
ברום א' | סורוקה | 05.02.2024 | יום ב | 20:15 | 31 - 18 | |
נגב טים | שב"ס דרום | 06.02.2024 | יום ג | 20:15 | 42 - 35 | |
מספר מחזור: 5 | ||||||
שב"ס דרום | משטרת ישראל- מחוז דרום | 12.02.2024 | יום ב | 18:15 | 35 - 48 | |
סורוקה | נגב טים | 12.02.2024 | יום ב | 20:15 | 37 - 30 | |
קמ"ג | ברום א' | 12.02.2024 | יום ב | 19:15 | 50 - 42 | |
מפעלי ים המלח | ICL | 13.02.2024 | יום ג | 19:15 | 37 - 23 | |
רותם אמפרט נגב | יוניליוור ערד | 13.02.2024 | יום ג | 20:15 | 10 - 0 (ט) | |
מספר מחזור: 6 | ||||||
משטרת ישראל- מחוז דרום | יוניליוור ערד | 20.02.2024 | יום ג | 20:15 | 51 - 26 | |
ICL | רותם אמפרט נגב | 19.02.2024 | יום ב | 18:15 | 33 - 54 | |
ברום א' | מפעלי ים המלח | 19.02.2024 | יום ב | 19:15 | 10 - 0 (ט) | |
נגב טים | קמ"ג | 20.02.2024 | יום ג | 20:15 | 47 - 48 | |
שב"ס דרום | סורוקה | 19.02.2024 | יום ב | 20:15 | 28 - 52 | |
מספר מחזור: 7 | ||||||
סורוקה | משטרת ישראל- מחוז דרום | 26.02.2024 | יום ב | 20:15 | 35 - 50 | |
קמ"ג | שב"ס דרום | 25.03.2024 | יום ב | 18:15 | 56 - 43 | |
מפעלי ים המלח | נגב טים | 26.03.2024 | יום ג | 19:15 | 41 - 38 | |
רותם אמפרט נגב | ברום א' | 25.03.2024 | יום ב | 18:15 | 38 - 35 | |
יוניליוור ערד | ICL | 26.02.2024 | יום ב | 19:15 | 44 - 33 | |
מספר מחזור: 8 | ||||||
משטרת ישראל- מחוז דרום | ICL | 05.03.2024 | יום ג | 19:15 | 72 - 37 | |
ברום א' | יוניליוור ערד | 04.03.2024 | יום ב | 19:15 | 53 - 34 | |
נגב טים | רותם אמפרט נגב | 05.03.2024 | יום ג | 20:15 | 45 - 53 | |
שב"ס דרום | מפעלי ים המלח | 04.03.2024 | יום ב | 18:15 | 40 - 32 | |
סורוקה | קמ"ג | 04.03.2024 | יום ב | 20:15 | 38 - 42 | |
מספר מחזור: 9 | ||||||
קמ"ג | משטרת ישראל- מחוז דרום | 11.03.2024 | יום ב | 18:15 | 58 - 50 | |
מפעלי ים המלח | סורוקה | 11.03.2024 | יום ב | 20:15 | 32 - 29 | |
רותם אמפרט נגב | שב"ס דרום | 12.03.2024 | יום ג | 20:15 | 10 - 0 (ט) | |
יוניליוור ערד | נגב טים | 26.06.2024 | יום ד | 19:15 | 26 - 55 | |
ICL | ברום א' | 11.03.2024 | יום ב | 19:15 | 24 - 50 |
שם קבוצה | שם קבוצה | מספר | יום משחק | שעת משחק | שופט | תוצאה |
מספר מחזור: 10 | ||||||
משטרת ישראל- מחוז דרום | ברום א' | 01.04.2024 | יום ב | 19:15 | 58 - 41 | |
ICL | נגב טים | 02.04.2024 | יום ג | 19:15 | 33 - 37 | |
יוניליוור ערד | שב"ס דרום | 01.04.2024 | יום ב | 18:15 | 26 - 44 | |
רותם אמפרט נגב | סורוקה | 01.04.2024 | יום ב | 20:15 | 36 - 35 | |
מפעלי ים המלח | קמ"ג | 02.04.2024 | יום ג | 20:15 | 0 - 10 | |
מספר מחזור: 11 | ||||||
מפעלי ים המלח | משטרת ישראל- מחוז דרום | 08.04.2024 | יום ב | 18:15 | 37 - 46 | |
קמ"ג | רותם אמפרט נגב | 09.04.2024 | יום ג | 19:15 | 54 - 42 | |
סורוקה | יוניליוור ערד | 08.04.2024 | יום ב | 20:15 | 40 - 46 | |
שב"ס דרום | ICL | 09.04.2024 | יום ג | 20:15 | 10 - 0 (ט) | |
נגב טים | ברום א' | 08.04.2024 | יום ב | 19:15 | 40 - 45 | |
מספר מחזור: 12 | ||||||
משטרת ישראל- מחוז דרום | נגב טים | 16.04.2024 | יום ג | 19:15 | 42 - 50 | |
ברום א' | שב"ס דרום | 15.04.2024 | יום ב | 19:15 | 0 - 10 (ט) | |
ICL | סורוקה | 25.03.2024 | יום ב | 20:15 | 26 - 40 | |
יוניליוור ערד | קמ"ג | 15.04.2024 | יום ב | 20:15 | 31 - 50 | |
רותם אמפרט נגב | מפעלי ים המלח | 15.04.2024 | יום ב | 18:15 | 41 - 32 | |
מספר מחזור: 13 | ||||||
רותם אמפרט נגב | משטרת ישראל- מחוז דרום | 10.06.2024 | יום ב | 19:15 | 46 - 43 | |
מפעלי ים המלח | יוניליוור ערד | 10.06.2024 | יום ב | 18:15 | 10 - 0 (ט) | |
קמ"ג | ICL | 30.04.2024 | יום ג | 19:15 | 67 - 17 | |
סורוקה | ברום א' | 10.06.2024 | יום ב | 20:15 | 35 - 30 | |
שב"ס דרום | נגב טים | 30.04.2024 | יום ג | 20:15 | 45 - 36 | |
מספר מחזור: 14 | ||||||
משטרת ישראל- מחוז דרום | שב"ס דרום | 24.06.2024 | יום ב | 19:15 | 0 - 10 (ט) | |
נגב טים | סורוקה | 24.06.2024 | יום ב | 19:15 | 48 - 16 | |
ברום א' | קמ"ג | 24.06.2024 | יום ב | 18:15 | 0 - 10 (ט) | |
ICL | מפעלי ים המלח | 25.06.2024 | יום ג | 19:15 | 17 - 52 | |
יוניליוור ערד | רותם אמפרט נגב | 07.05.2024 | יום ג | 19:15 | 0 - 10 (ט) | |
מספר מחזור: 15 | ||||||
יוניליוור ערד | משטרת ישראל- מחוז דרום | 26.03.2024 | יום ג | 20:15 | 0 - 10 (ט) | |
רותם אמפרט נגב | ICL | 20.05.2024 | יום ב | 18:15 | 50 - 15 | |
מפעלי ים המלח | ברום א' | 20.05.2024 | יום ב | 19:15 | 28 - 39 | |
קמ"ג | נגב טים | 21.05.2024 | יום ג | 19:15 | 47 - 32 | |
סורוקה | שב"ס דרום | 20.05.2024 | יום ב | 20:15 | 41 - 33 | |
מספר מחזור: 16 | ||||||
משטרת ישראל- מחוז דרום | סורוקה | 28.05.2024 | יום ג | 20:15 | 64 - 34 | |
שב"ס דרום | קמ"ג | 27.05.2024 | יום ב | 18:15 | 38 - 57 | |
נגב טים | מפעלי ים המלח | 28.05.2024 | יום ג | 19:15 | 42 - 32 | |
ברום א' | רותם אמפרט נגב | 27.05.2024 | יום ב | 19:15 | 43 - 42 | |
ICL | יוניליוור ערד | 27.05.2024 | יום ב | 20:15 | 0 - 10 (ט) | |
מספר מחזור: 17 | ||||||
ICL | משטרת ישראל- מחוז דרום | 04.06.2024 | יום ג | 19:15 | 38 - 57 | |
יוניליוור ערד | ברום א' | 03.06.2024 | יום ב | 19:15 | 0 - 10 (ט) | |
רותם אמפרט נגב | נגב טים | 04.06.2024 | יום ג | 20:15 | 49 - 24 | |
מפעלי ים המלח | שב"ס דרום | 03.06.2024 | יום ב | 18:15 | 41 - 25 | |
קמ"ג | סורוקה | 03.06.2024 | יום ב | 20:15 | 57 - 37 | |
מספר מחזור: 18 | ||||||
משטרת ישראל- מחוז דרום | קמ"ג | 17.06.2024 | יום ב | 18:15 | 0 - 10 (ט) | |
סורוקה | מפעלי ים המלח | 18.06.2024 | יום ג | 20:15 | 27 - 33 | |
שב"ס דרום | רותם אמפרט נגב | 18.06.2024 | יום ג | 19:15 | 0 - 10 | |
נגב טים | יוניליוור ערד | 17.06.2024 | יום ב | 20:15 | 40 - 29 | |
ברום א' | ICL | 17.06.2024 | יום ב | 19:15 | 43 - 18 |